Kino domowe z radiem internetowym

Kina domowe są jednym z najpopularniejszych sprzętów, w które wyposażony jest już niemal każdy dom. Obecnie sklepy internetowe i stacjonarne oferują nam szeroki wybór zestawów kina domowego, w tym z najnowocześniejszym wyposażeniem. Na zróżnicowanych półkach cenowych można odnaleźć kina domowe w zestawie z głośnikami bezprzewodowymi, kina domowe wyposażone w Bluetooth, czy radio internetowe. To ostatnie unowocześnienie daje ogromne możliwości, w tym bezpośredniego połączenia z muzyką graną na żywo. Jeśli więc w niedalekiej przyszłości planujesz wymienić swój sprzęt, postaw na nowoczesne zestawy kina domowego z radiem internetowym.

Propozycje zestawów kina domowego z radiem internetowym

W obszernej ofercie sklepów ze sprzętem audio można współcześnie odnaleźć dziesiątki propozycji zestawów kina domowego z radiem internetowym.

To dość ciekawa propozycja, którą można odnaleźć nie tylko na najwyższej półce cenowej. W przystępnej cenie do trzech tysięcy złotych warto zwrócić uwagę na takie modele jak Yamaha MusicCast RX-V481, Pure Acoustic NOVA 6; Yamaha MusicCast RX-V481, NS-F51/NS-P51 oraz Yamaha RX-V477, NS-50/NS-P60. Niezwykle ciekawą propozycją są także modele z nieco wyższej półki cenowej m.in. Pioneer VSX-831S, Taga Harmony TAV-606 v.3 wyposażony w taką łączność bezprzewodową jak Wi-Fi, DLNA, AirPlay i Bluetooth; Yamaha MusicCast RX-V481 o maksymalnej mocy wyjściowej 725W; Pioneer VSX-S520B, Kruger & Matz Passion KM0504; Denon AVR-X1300W, czy Yamaha BD-S477, RX-V481, NS-PA40.

.